Privātuma politika

Kas mēs esam

Mūsu vietnes adrese ir: https://greyarea.lv. Mūsu veikala adrese ir Jeruzalemes 10, Rīga, LV-1010.

Mūsu uzņēmums ir SIA “Robert Books Riga”, reģistrācijas nr.: 40103562677, juridiskā adrese: Stabu iela 56B-14, Rīga, LV-1011. Mūsu e-pasts ir [email protected], telefons +37122325086.

Kādus privātos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos apkopojam

Kad jūs iepērkaties pie mums, mēs lūgsim jums sniegt informāciju, tostarp jūsu vārdu, norēķinu adresi, piegādes adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, informāciju par kredītkarti / maksājumu un papildu informāciju par kontu, piemēram, lietotājvārdu un paroli. Mēs izmantosim šo informāciju tādiem mērķiem kā, piemēram:

–       Sūtīt informāciju par jūsu kontu un pasūtījumu

–       Atbildēt uz jūsu pieprasījumiem, ieskaitot atmaksas un sūdzības

–       Apstrādāt maksājumus un novērst krāpšanos

–       Izveidojiet savu kontu mūsu veikalā

–       Ievērojiet visus juridiskos pienākumus, piemēram, nodokļu aprēķināšanu

–       Uzlabot mūsu veikala piedāvājumu

–       Nosūtīt jums mārketinga ziņas, ja jūs izvēlaties tādas saņemt

Ja izveidosit kontu, mēs saglabāsim jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru, ko izmantosim, lai aizpildītu norēķināšanos nākotnes pasūtījumu veikšanā.

Mēs arī saglabāsim komentārus vai atsauksmes, ja izvēlēsities tos atstāt.

Komentāri

Kad apmeklētājs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāra formā un arī apmeklētāju IP adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabotu mēstuļu atpazīšanu.

Sīkdatnes

Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties “atcerēties mani” opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.

Analītika

Pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumu.

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs automātiski varam atpazīt un apstiprināt turpmākos šī paša lietotāja komentārus, nevis turēt tos rindā uz apstiprināšanu.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tas iespējams), mēs saglabājam arī viņu personīgo informāciju, kuru viņi ievada savā lietotāja kontā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai izdzēst savu personisko informāciju (izņemot, nevar mainīt savu lietotājvārdu). Arī vietnes administratori var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas ir tavas tiesības saistībā ar taviem datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis kādus komentārus, jūs variet pieprasīt saņemt savu personas datu eksportu, lai redzētu informāciju, kurus par jums glabājam, ieskaitot visus datus, ko esat mums sniedzis. Jūs variet pieprasīt arī visu savu personas datu dzēšanu, ko glabājam par jums. Tas neietver datus, kurus mums ir pienākums glabāt administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Grozs
Scroll to Top