Piegāde

Piegādes veidi

Piegāde uz pakomātu

3.00 EUR 

Šis ir viss plašāk izmantotais sūtījumu saņemšanas veids Latvijā. Noformējot pasūtījumu, norādiet lūdzu pakomāta apkalpojošo kompāniju un adresi, kur atrodas pakomāts. Kā arī neaizmirstiet norādīt telefona numuru, lai varat saņemt ziņu par piegādes laiku.

Saņemt sūtījumu veikalā pēc 2 stundām

0.00 EUR 

Šo pakalpojumu ir ērti izmantot, ja atrodaties Rīgā vai zināt nākamo reizi, kad būsiet pilsētā. Katrs ienākošais pasūtījums parasti tiek noformēts divu stundas laikā. Veikals atrodas Jeruzalemes ielā 10. Ja steidzaties – droši sazinieties ar mums un palīdzēsim tikt pie kārotā ātrāk. 

 

Express piegāde 4 stundu laikā Rīgā un tās apkārtnē (>80 EUR)

10.00 EUR

Veicot pasūtījumu darba dienās laikā no 8.00 līdz 18.00 un, ja pasūtījuma summa ir virs 80 EUR, piegāde tiks veikta prioritāri. Ja atrodaties Rīgā vai tās apārtnē – piegāde tiks veikta līdz Jūsu namdurvīm viss ātrāk iespējamajā veidā. 

 

Piegāde ar kurjeru (1-2 dienas)

5.00 EUR

Pasūtījumu piegādāšana ar kurjeru ir ērti, kurjers pirms piegādēs ar Jums sazināsies un vienosieties par piegādes laiku. Kurjeru dienesti pēdējā laikā ir īpaši noslogoti, tapēc piegādes laiks var būt no 1 līdz 2 dienām, citreiz pat 3 dienas.

 

Sūtījumu iesaiņošana

Standarta iepakojums ir diskrēts izturīgs kartona iepakojums, kas pasargā preci no bojājumiem transportēšanas laikā. Iepakojums ir necaurspīdīgs un uz sūtījuma nav norādīts preces nosaukums vai veikala nosaukums.

Katrs pasūtījums tiek apkalpots individuāli. Veicot pasūtījumu, varat norādīt īpašas vēlmēs, kas saistītas ar piegādi vai iesaiņošanu. Piemēram, ja gribat lai sūtījums tiek ngādāts īpaša laikā vai, ja ir vēlme iepakot sūtījumu kā dāvanu.

Pasūtījumu apkalpošana

Jūsu pasūtījumu apstrādāšana notiek katru dienu no 8.00 līdz 18.00. Ja pasūtījumu esiet veicis ārpus šī laika, mēs nākamajā rītā jau zināsim par jūsu vēlmēm un sāksim noformēt pasūtījumu. 


Apmaksa

Interneta maksājumi tiek apklapoti ar kompānijas Stripe starpniecību, kas atbilst visām aktuālajām prasībām drošu interneta maksājumu nodrošināšanai. Bankas izdrukā Jūsu pirkums būs redzams kā maksājums uzņēmumam Robert Books Riga SIA, bez pasutītās preces nosaukumiem.

Grozs
Scroll to Top