Grey Area

EKSKLUZĪVS INTĪMPREČU VEIKALS

greyarea dibinatajs edgars lielausis
Iespējams, visgrūtāk ir atklāties sev pašam. Bet tikai tad, kad tas ir izdevies, kļūst iespējams veidot jēgpilnu, abpusēji patīkamu un aizvien intensīvāku emocionālo un ķermenisko saikni ar otru cilvēku.
Edgars lielausis
Greyarea dibinātājs
Seko Greyarea
Mūsu stāsts
Mēs, Grey Area, vēlamies būt pieturpunkts Tavā ceļā uz pilnvērtīgu un apzinātu seksualitāti, impulss piekļūt tuvāk pašam un citiem, kā arī aicinājums pētīt un neapstāties.

Sekss nesākas un nebeidzas guļamistabā – seksualitāte ir klātesoša it visur mūsu ikdienā. Tā ir daļa no mūsu fiziskās labsajūtas, mentālās veselības, radošās pašizpausmes, zinātkāres un galu galā – dzīves kvalitātes.  Sevi apzināties kā seksuālu būtni nozīmē nokasīt aizspriedumu un priekšstatu kārtu, izprast pagātnes nospiedumus uz prātu un ķermeni, izzināt un pieņemt  to, kas mūs saviļņo, aizrauj un atbrīvo.

Grey Area ir telpa, kas radīta gan tiem, kas tikai sāk sevi iepazīt, gan tiem, kas nerimstoši meklē jaunas kaislības un maiguma dimensijas. Mūsu piedāvājums ir vērsts uz katra klienta individuālajām vēlmēm, tai pašā laikā veidojot drošu un diskrētu vidi dialogam, sajūtu izpētei un izaugsmei.

IEKĻAUJOŠA VIDE

Jūties brīvi un droši. Mēs vērtējam produkcijas kvalitāti, nevis klientu vēlmes.

AUGSTĀKĀ KVALITĀTE

Atlasām pašu labāko, lai Tu nekļūdītos savā izvēlē.

PERSONISKA ATTIEKSME

Tu esi unikāls. Mēs pielāgosimies.

Seko mums

Grozs
Scroll to Top