jauktie-orgasmi-grey-area
Jauktie orgasmi

Jaukto orgasmu bieži dēvē par orgasmu svēto grālu. Kaut kas īpaši skaists un šajā gadījumā arī baudāms slēpjas divu brīnišķīgu lietu savienojumā. Ja neņem vērā reliģisko nozīmi, jauktais orgasms patiesībā ir:

Baudas atklāšanas ceļojums, kas ne vienmēr ir vērsts uz mērķa sasniegšanu
Nenovērtējams atalgojums ar pacietību un eksperimentēšanu
Atgādinājums būt pacietīgiem, laipniem un līdzcietīgiem pret mūsu ķermeņiem

Jaukts orgasms ir jebkura divu vai vairāku vienlaikus izjustu orgasmu kombinācija. Mēs koncentrēsimies uz klitora un vagināliem orgasmiem, ko piedzīvo visbiežāk, jo 68% aptaujāto sieviešu apliecina, ka to kombinēšana rada vienu no spilgtākajiem orgasmiem, kas jebkad piedzīvots.

Sava klitora iepazīšana: Klitora kā dzimumorgāna vienīgā funkcija ir sagādāt baudu un tas ir lielāks un sarežģītāks nekā daudzi apzinās. Tas veidots no divām daļām – ārējā, ko sauc par klitora galviņu un kuru nosedz priekšādiņa, lielākā daļa cilvēku zina tieši par šo daļu, un iekšējā jeb klitora ķermenis, kas ir galviņas turpinājums.

Vēl ir arī klitora kājiņas, kas ir iekšējas un stiepjas no klitora ķermeņa pa kreisi un pa labi un apvijas ap maksts atveri. Klitora ķermenis atrodas priekšā klitora kājiņam, kas savienojas vaginālās sieniņas priekšpusē. Šis aptuveni 10 centimetrus garais brīnums ir pilns ar vairāk nekā 8000 nervu galiem.

Nav nekāds pārsteigums, ka 36,6% sieviešu ir nepieciešama klitora stimulācija, lai sasniegtu orgasmu. 68% no aptaujātām sievietēm apliecina, ka iekšēja un ārēja klitora stimulācija sniedz vislielāko baudu (patiesībā G-punkts ir daļa no klitora, bet par to mēs parunāsim mazliet vēlāk).

Noteikti nevajadzētu par zemu novērtēt pašu klitora galviņu jeb ārējo, mums pazīstamo daļu. Statistika šajā jautājumā ir mazliet svārstīga, bet aptuveni 93% sieviešu patiesi izbauda klitora stimulāciju. 

Mēs aptaujājām vairāk nekā tūkstoš sieviešu, vēloties uzzināt kādām stimulācijām viņas dod priekšroku, un lūk, ko mēs uzzinājām:

 • 61% dod priekšroku sūkšanai vai orālajam seksam
 • 58% dod priekšroku pulsācijai vai vibrācijai
 • 54% dod priekšroku glāstošām kustībām augšup un lejup pāri klitora ārējai daļai
 • 50% prefer a tight circular or ovular stroking motion over the hood

Mēs esam uzskaitījuši tikai dažus no daudzajiem stimulācijas veidiem. 

Gan ātrums, gan spiediens ietekmē klitora uzbudinājumu. Zemāk uzskaitīti daži visbiežāk izvēlētie ātrumi:

 •  33% dod priekšroku pieaugošam ātrumam no lēna uz ātru
 • 24% priekšroku dod mainīgiem ātrumiem
 • 23% dod priekšroku vidējam, nemainīgam ātrumam

Par izmantoto spiediena spēku:

 • 39% dod priekšroku dažādu spiediena daudzumu sajaukumam
 • 33% dod priekšroku vidējam spiedienam
 • 17% dod priekšroku stingram spiedienam

Nebaidieties eksperimentēt ar dažādiem ātrumiem un spiedienu, kad atrodat veidu, kas jums liek justies lieliski, turpiniet! Jūs esat ceļā uz orgasmu.

Sava G-punkta iepazīšana: Pašā maksts kanālā ir ļoti maz nervu galu, kas patiesībā ir svētība. Vai jūs varētu iedomāties, kā būtu izspiest trīs ar pusi kilogramus smagu mazuli cauri trīs centimetrus šauram kanālam, kas pilns ar nervu galiem? Tomēr, paldies Mātei Dabai, tieši jūsu klitoram ir vairāk nekā astoņi tūkstoši nervu galu un dažus no tiem var stimulēt no iekšpuses, caur maksts sieniņu.

G-punkts ir neliels nervu un erektīlo audu plankums, kas atrodas aptuveni piecu centimetru attālumā no maksts priekšējās sieniņas. Šis ir punkts, kur klitora iekšējās daļas savienojas ar maksts sieniņas priekšpusi.

Šis nervu un audu tīkls ir daļa no jūsu klitorouretrovaginālā kompleksa (clitourethrovaginal complex CUVangliski), un klitors savā būtībā ir atslēga uz to visu. To var atrast ar plaukstu uz augšu ievietojot pirkstu vai pirkstus savā makstī, aptuveni trīs līdz piecu centimetru dziļumā. Virziet pirkstus uz ķermeņa priekšpusi. Jūs meklējat laukumiņu, kas pēc faktūras atšķiras no pārējās maksts sieniņas. Mērķa atrašana var aizņemt kādu laiku,lai palīdzētu sev atslābināties var mierīgi masēt augšstilbus, sēžu vai vulvu.

Apbrīnojami, ka 92% aptaujāto sieviešu dod priekšroku G-punkta stimulācijai, padarot to par klitorālai stimulācijai līdzvērtīgi patīkamu baudas gūšanas veidu. Lai stimulētu savu G punktu, sāciet ar vieglām kustībām glāstīt maksts priekšējo sieniņu, tajā pašā laikā izmantojot nelielu spiedienu. Sākumā var būt mazliet dīvainas vai nepierastas izjūtas, piemēram, tā it kā jums vajadzētu pačurāt. Bieži vien was var aizņemt nedaudz laika, lai atrastu sev vispiemērotāko un baudāmāko spiediena apjoma un kustības savienojumu.

No 1000 respondentiem mūsu Sievietes Seksuālās Baudas aptaujā mēs uzzinājām vairākas lietas par pieredzi ar G-punkta stimulāciju:

 • 33% dod priekšroku mainīgiem ātrumiem
 • 30% dod priekšroku progresīvai ātruma attīstībai no lēna uz ātru
 • 19% dod priekšroku vidējam ātrumam

Lai arī perfektās kombinācijas atrašana, kas ir vislabāk piemērota tieši jums un jūsu ķermenim, var aizņemt nedaudz vairāk laika kā mēs parasti iedomājamies, neapstājieties savos eksperimentos, pilnībā iespējams, ka jūs atrodaties pavisam tuvu jauna veida orgasma piedzīvošanai.

Kombinācija uzvarai: Kad būsiet apguvusi savu G-punktu un tā pielietojuma iespējas, vai vismaz iepazinusies ar to mazliet labāk, pienācis laiks salikt puzles gabaliņus kopā. G-punkta orgasmu parasti piedzīvo ilgstošas stimulācijas rezultātā. Pievērsiet uzmanību savām izjūtām, kamēr tās pieaug intesitātē un pirms sajūtat baudas virsotņu tuvošanos savienojiet šo stimulāciju ar klitora galviņas stimulāciju.

Ja jūs izmantojat rotaļlietu vai pirkstus, labākus rezultātus sasniegsiet, ja klitors būs samitrināts, tādēļ nebaidieties izmantot tik daudz lubrikanta cik nepieciešams. Pielietojiet konsekventus un ritmiskus glāstus uz sava G-punkta, tajā pašā laikā izmantojot iecienītāko stimulācijas veidu uz klitora. Jūs zināsiet, kad būsiet trāpījusi mērķī.

Sava ķermeņa iepazīšana var palīdzēt arī jūsu partnerim parādīt, kā sasniegt kādu no šiem brīnišķīgajiem orgasmiem. Jūs varat izzināt savu ķermeni kopā ar partneri, tomēr bieži vien mēs jūtamies brīvāk, šo pieredzi izdzīvojot vienas pašas, mums ir viss vajadzīgais laiks un telpa, lai iepazītu savu ķermeni un nevajadzētu dalīt visu uzmanību, ar kādu citu.

Ko mēs izjūtam jauktā orgasma laikā? Atbildes un izmantotie īpašības vārdi atšķiras, bet visām aptaujātajām bija viena kopīga atsauksme: tas ir visintensīvākais orgasms, kādu viņas jebkad piedzīvojušas. Kamēr klitorālo orgasmu mēs izjūtam vairāk lokalizētu iegurņa apvidū, G-punkta orgasmam raksturīgas visaptverošākas izjūtas vēderā un rumpī.Salieciet šos abus kopā un izbaudiet visaptverošu ķermeņa baudas virsotņu sasniegšanu.

Orgasma priekšrocības: Orgasma piedzīvošana mums sniedz vairāk nekā tikai patīkamu izjūtu piedzīvošanu. Orgasma laikā mūsu ķermeņos izdalās dažādi hormoni, tostarp arī oksitocīns, kas samazina kortizola – stresa hormona daudzumu mūsu organismos.

Oksitocīns ne tikai palīdz mazināt stresu, bet arī uzlabot ādas stāvokli, jo tā klātbūtne organismā ietekmē iekaisuma samazināšanos. Iekaisuma samazināšanās var padarīt pinnes mazāk pamanāmas. Orgasms ir dabisks garastāvokļa uzlabotājs, jo tā laikā organismā izdalās arī laimes hormons dopamīns.

Augstāks oksitocīna un dopamīna līmenis organismā var palīdzēt jums justies atbrīvotākām un mierpilnākām, piemēram, uzlabojot arī gulētiešanas procesu un mega kvalitāti. Vai tas nav lieliski, ka orgasms mums spēj sniegt visas šīs priekšrocības, tajā pašā laikā liekot justies brīnišķīgi?

Ja esat iepazinusies ar savu klitoru un apzināties orgasmu daudzumu un dažādību, ko tas var sniegt, iespējams, jau būsiet nonākusi pie secinājuma, ka ārēja klitora stimulācija bieži vien ir īsākais ceļš, kā sasniegt orgasmu. Tas ir brīnišķīgs veids, nebūsim iedomīgas, bet, ja mūsu rīcībā ir mazliet vairāk laika un, iespējams, arī iesaistīties gribošs partneris vai kāda rotaļlieta, kas īpaši paredzēta, lai palīdzētu mums šajā uzdevumā, atklājot izjūtas, ko mums var sniegt jaukta orgasma piedzīvošana, var kļūt par pieredzi, kas maina dzīvi.

Facebook
Twitter
Pinterest

Pieraksties mūsu jaunumiem! Sūtīsim tikai reti labas ziņas!

[contact-form-7 id="2790" title="Mailchimp subscribe" element_id="form-inline]

Vairāk

rakstu

Grozs
Scroll to Top