Ievads solo spēlē

Par brīvu un interesanti: Masturbācija lielākoties netiek uzskatīta par vienu no veidiem kā rūpēties par savu ķermeni un mīlēt to, kaut arī tā var sniegt gan daudz ieguvumu jūsu fiziskajam un emocionālajam veselības stāvoklim. Un tā ir bezmaksas, tā var būt jautra un pamācoša, kā arī, tai ir maz negatīvu blakus parādību, ja vispār tādas ir.

Pastāv vairāki mīti par masturbāciju, tostarp arī tādi, kas apgalvo, ka masturbēšana var izraisīt aklumu vai pastiprinātu matiņu augšanu uz roku delnām, taču tiem visiem nav pierādīts nekāds medicīnisks vai zinātnisks pamatojums. Daudzas sievietes, runājot vai pat domājot par masturbāciju, izjūt kaunu un vainas apziņu, kas liek viņām vilcināties pamēģināt vai atklāti runāt par to, bet šo sabiedrības stigmu pārvarēšana var pozitīvi ietekmēt jūsu fizisko un garīgo pašsajūtu, kā arī uzlabot jūsu personisko labklājību. Solo spēle ir pilnīgi normāla un pieņemama. Pētījumi liecina, ka 80% sieviešu masturbē vismaz reizi mēnesī, un 49% to dara vismaz reizi nedēļā.

Pastāv daudz pozitīvu iemeslu, kāpēc izvēlēties masturbēt. Sevis apmierināšana palīdz atbrīvot seksuālo uzbudinājumu, sniedz baudu, mazina stresu un spriedzi, kā arī nozīmīgi uzlabo daudzu cilvēku labsajūtu. Daži masturbē, jo tas palīdz viņiem labāk gulēt, citi izpēta savu ķermeni, un daži dodas labāko orgasmu meklējumos. Lai kāds būtu tavs iemesls, masturbēšana nav nekas tāds, par ko būtu jākaunas. Tā ir dabiska un vēlama cilvēka dzīves sastāvdaļa. Kad mēs, arī diezgan burtiskā nozīmē, ņemam baudasgūšanu savās rokās, mēs uzņemamies arī pilnīgu un apzinātu atbildību par savu vispārējo veselību.

Izpētiet savas seksuālās vēlmes mierīgā un drošā veidā: Jūs kontrolējat situāciju, kad masturbējat. Pašapmierināšanās sniedz iespēju sev piemērotā un patīkāmā situācijā un vidē izzināt savas fantāzijas, eksperimentēt ar jauniem un nezināmiem stimulācijas veidiem un saprast, kas ir tas, kas tev visvairāk sagādā baudu. Vienlīdz svarīgi ir arī izprast, kas tev nepatīk un nesagādā baudu. Kad jūs uzzināt un izprotat šis lietas par sevi, ir iespējams daudz vieglāk komunicēt ar savu partneri, kas var novest pie tā, ka jums abiem sekss kļūs vēl baudāmāks.

Katra cilvēka anatomija ir mazliet atšķirīga, tādēļ ceļā uz sevis izzināšanu un brīnišķīgām seksuālajām attiecībām ar sevi un savu partneri, visticamāk, nav vēlams izmantot pieeju “viens izmērs der visiem”. Masturbēšana ir labākais veids kā iepazīt savu unikālo anatomiju un to, kā ar to sadarboties. Tie paši noteikumi attiecas uz masturbēšanu, izmantojot seksa rotaļlietām. Jo vairāk pieredzes jums ir ar savu ierīci vai izvēlētajāmrīkiem, jo pārliecinātāk un efetīvāk jūs varēsiet tos izmantot seksa laikā ar savu partneri.

Uzlabo savu smadzeņu darbību: 2000. gadu vidū Rutgeras universitātes pētnieki sāka novērot sieviešu magnētiskās rezonanses rādījumus, kamēr viņas piedzīvoja orgasmu. Viņi noskaidroja, ka sievietei, sasniedzot orgasmu ar pašstimulācijas palīdzību, gandrīz katrā smadzeņu apvidū uzliesmo asiņu, skābekļa un neirotransmiteru simfonija. Pētnieki arī konstatējuši, ka smadzeņu reģions, kas reaģē uz sāpju stimulāciju, ir tas pats reģions, kas reaģē uz baudu. Masturbācija ir dabisks pretsāpju līdzeklis, jo atbrīvo laimes hormonus, tai skaitā dopamīna un endorfīnu, kas palīdz regulēt sāpju un stresa līmeni organismā. Slikta diena birojā? Tā vietā, lai kārtējo reizi noskatītos visas sava iemīļotā seriāla sērijas, pamēģiniet masturbēt.

Uzlabo maksts veselību: Maksts veselības stāvokļa izmaiņas un līdz ar to arī seksuālās tieksmes var ietekmēt uz vairāki izplatīti mūsu dzīves apstākļi, tai skaitā novecošana, stress un slimības. Maksts sausums vai vāji iegurņa muskuļi var izraisīt sāpes seksa laikā, kas var radīt patstāvīgu nepatikas ciklu un seksuālās piepildījuma trūkumu jums un jūsu partnerim.

Vispieejamākā ārstēšana daudzām no šīm plaši sastopamajām kaitēm ir, kā jūs jau to spējat iedomāties, masturbācija. Sievietes, kuras masturbē regulāri ziņo par pastiprinātu maksts mitruma veidošanos un viņām ir vieglāk sasniegt uzbudinājuma stāvokli. Atceries tos laimes hormonus? Jo vairāk tu viņus aktivizēsi, jo vairāk gribēsi iesaistīties darbībās, kas viņus atbrīvoja, un cerams, ka saņemsi tos pēc iespējas vairāk.

Maksts un dzemdes muskuļu kontrakcijas, kas rodas orgasma laikā, var palīdzēt trenētvājus iegurņa pamatnes muskuļus, kas ne tikai padara penetrāciju seksa laikāpatīkamāku, bet arī var palīdzēt samazināt vai novērst nesaturēšanu. Un masturbācija sniedz vairāk ieguvumu kā tikai mūsu fiziskās veselības uzlabojumi, tā arī dara brīnumus, mūsu pašapziņas vairošanā un celšanā.

Pašapmierināšanās un ķermeņa paštēls: Pozitīvas attieksmes saglabāšana attiecībā uz mūsu ķermeņiem sevī ietver spēju pārvērst mīlestību, ko izjūtam pret sevi un savu ķermeni, fiziskās un emocionālās rūpēs, piemēram, pietiekamu miega apjoma uzturēšanu, ūdens patērēšanu, savam ķermenim un prātam vēlamu lēmumu pieņemšanu. Kamēr mēs peldam cauri pastāvīgai mediju satura straumei, kas veidota tā, lai spētu zelt un plaukt balstoties uz un izmantojot mūsu zemo pašvērtējumu, viens no labākajiem veidiem, kā atrast personisku saikni ar sevi un ķermeni ir masturbācija. Ja tu palīdzi sev justies labāk, tavas smadzenes sāks tevi par to atalgot un veidot jaunus nervu savienojumus, ļaujot tev vieglāk pieņemt un iemīlēt sevi. Tāpat kā ķermeņa pozitivitāte, bauda paceļ mīlestībaskarogu sevis izzināšanas parādē un mudina ķermeni meklēt vairāk.

Mūsu nesenajā pētījumā “‘Sievietes seksuālā bauda” noskaidrojām, ka tikai 30% sieviešu jūtas ērti par savu ķermeni un seksualitāti. Masturbācijas laikā izdalās neticams daudzumsdopamīna, endorfīnu un oksitocīna (mīlestības un piesaistes hormons), kas palīdz jums savienot garīgo es ar fizisko. Pašapmierinoties jūs sev sakāt, ka esat pelnījusi izjust prieku un baudu un tā ir neaizvietojama apziņa, kas nosaka to, kā jūs pret sevi izturaties privāti un to, kā pārstāvat sevi sabiedrībā.

Pozitīva attieksme pret ķermeni nozīmē būt apzinātam un ļaut tam būt, gan jebkurā ikdienas situācijā, gan tad, kad esam kaili vai vienkārši prātojam par tā fizisko stāvokli. Pašapmierināšanās laikā mēs varam izprast to, kas mums patīk un nepatīk, ko vēl mēs vēlamies un kādā veidā. Tā ļauj mums piedzīvot lielisku seksu ar savu partneri, jo mēs varam ērtāk justies, un šo jauniegūto pašapziņu var pielietot arī citās dzīves jomās.

Pozitīvai attieksmei pret savu ķermeni bieži vien ir maza saistība ar tā fizisko stāvokli. Tā vairāk raksturo veidā, kā mēs runājam, attiecamies un rūpējamies par sevi kopumā. Ja zināt, kā sagādāt sev baudu un atbrīvoties no spriedzes, noteikti būs vieglāk pateikt ārstam, ka vēlaties dzirdēt vēl vienu viedokli vai priekšniekam palūgt algas pielikumu. Seksualitātes izpēte sniedz iespēju labāk komunicēt ar sevi un citiem, par to, kas tev patiesi sagādā baudu. Tikai 54% mūsu veiktajā pētījumā “Sievietes Seksuālās Bauda” apstiprināja, ka patiesi izbauda seksu ar savu partneri. Laba seksa pamatā ir spēja atklāti komunicēt par mūsu vēlmēm un vajazībām, ja spējam par prioritāti izvirzīt mūsu un partnera baudu, ar laiku uzlabojam attiecības gan ar sevi, gan ar partneri, un padarām šo procesu daudz interesantāku.

Facebook
Twitter
Pinterest

Pieraksties mūsu jaunumiem! Sūtīsim tikai reti labas ziņas!

[contact-form-7 id="2790" title="Mailchimp subscribe" element_id="form-inline]

Vairāk

rakstu

Grozs
Scroll to Top