G-Punkta Orgasms

Vai G-punkts patiesi eksistē? Ir divdesmit pirmais gadsimts. Zinātnieki ir izpētījuši cilvēka genomu, ceļojuši uz tālākajām Mariannas dziļvagas dzīlēm un mēs apmaināmies ar globāliem sakariem izmantojot satelītu tīklu, kas katru dienu traucas cauri visumam. Un tomēr, kad sākam runāt par sievietes dzimumorgāniem, lielākajai daļai no mums labākajā gadījumā ir tikai vidusskolas izglītība. Daži no mums vēl joprojām nav pārliecināti, ka G-punkts patiesi eksistē.

Neizvairies no save G-punkta. Pēdējos gados zinātne tomēr ir atguvusi iekavēto un daudz precīzāk identificējusi vispārzināmo G-punktu (vai “Grāfenburga punktu”) pārdēvējot to par klitorouretravaginālo kompleksu (angl. saīs. CUV). Nosaukuma maiņa ir ļoti nozīmīga, jo daudzi cilvēki, kuri meklēja mītisko G-punktu, bija vīlušies, kad nespēja atrast precīzo punktu ar medicīnisku attēlu vai sīkas analīzes palīdzību.

Lai precizētu sīkāk, tagad mēs zinām, ka CUV ir audu un nervu tīkls sievietes organismā un kad tas tiek stimulēts, daudzām sievietem var sagādāt ļoti patīkamas izjūtas un pat orgasmu. Šis punks ir pamatā saistīts ar klitoru un tā stimulēšana var sagādāt īpašas izjūtas tie iekšējā klitora struktūrai.

Klitors un G-punkts ir saistīti, jo G-punkts ir daļa no klitora iekšējā turpinājuma. Proti, tas atrodas vietā, kur iekšējās klitora ķermeņa daļas savienojas maksts kanāl priekšpusē.

Klitorā atrodas vairāk kā astoņi tūkstoši nervu galu un tas padara to par jutīgāko orgānu sievietes ķermenī, kā arī, tas nozīmē, ka G-punkta stimulācija var būt ļoti patīkama un dažas sievietes var sasniegt orgasmu tikai no G-punkta stimulācijas vien.

“Ja nu es nevaru to atrast?”: Tradicionālā gudrība kā piekļūt šai savai ķermeņa daļai ir palikusi nemainīga: ievietojiet savu pirkstu vai pirkstus vagīnā, aptuveni trīs līdz piecu centimetru dziļumā tajā pašā laikā noliecot tos vairāk uz sava ķermeņa priekšpusi. Būtībā var vadīties pēc maksts iekšējās sieniņas. Saudzīgi izpētiet šo zone ar pirkstiem, līdz sajūtat faktūru atšķirību uz maksts sienas virsmas.G-punkts ir unikāls katrai sievietei un var atšķirties pēc atrašanās vietas, lieluma un spējas kļūt uzbudinātam,, tātad, ja nespēj to uzreiz atrast, tas nenozīmē, ka tev tāds nav vispār.

Uzbudinājums ir galvenā atslēga ceļā uz savas CUV zonas atrašanu un tās pielietojuma maksimizēšanu, tādēļ ir labi, ja jūs un / vai jūsu partneris ieguldat laiku priekšspēlē. Tā kā jūsu meklētais teksturēto audu plāksteris sastāv galvenokārt no erektiliem audiem, tas pieplūst ar asinīm un kļūst vieglāk atrodams, ja jūs jau esat uzbudināta.

Vai tiešām ir iespējams sasniegt G-punkta orgasmu?: Tava spēja sasniegt orgasmu nav tiki jatājums par vis pareizo pogu nospiešanu īstajā brīdī. Mēs neesam orgasmu ražošanas mašīnas. Seksualās baudas sasniegšana un atbrīvošana prasa tik pat daudz emocionālu un garīgu iesaistīšanos, cik fizisku stimulāciju un anatomiskas zināšanas.

Tāpēc mēs mudinām jūs nepārcensties, pateisi, ja mēs mēģinām kaut ko par visām varītēm izzināt vai apgūt, ceļā var pazaudēt izjūtu un apziņu par to, kas patiesi sagādā baudu un liek justies labi, bet tas taču ir visas šīs pašizziņas pamatā – atklāt vairāk par savu un partnera ķermeni un atrast tos veidus, kas liek sasniegt jaunas baudas virsotnes.

Kā izpatikt savam G-punktam: Pieņemsim, ka jūs jūtaties komfortabli un atbrīvoti, jūs esat pavadījusi kādu laiku, lai sevi iesildītu. Augšstilbu, sēžas un vulvas masēšana var radīt nepieciešamo relaksācijas stāvokli, kā arī veicināt asins cirkulāciju interesējošajā zonā. Varbūt jums jau ir bijis klitora orgasms, tādēļ tas ir uzbudinātā un erektētā stāvoklī.

Sāciet ar maigu kustību, glāstu un spiediena izdarīšanu pāri priekšējai maksts sieniņai. Ja šīs iekšējās zonas apzināšana Jums ir kas jauns, sākumā viss var škist mazliet dīvaini vai pat neērti, var piedzīvot izjūtas it kā jums vajadzētu čurāt. Lielākā daļa sieviešu apgalvo, ka G-punkta orgasms ir lēns, tāpēc veltiet laiku, līdz atradīsiet īsto vietu, kas rada vispatīkamākās izjūtas. Pamēģiniet ar vienu roku izdarīt spiedienu uz vēderu, tuvāk kaunuma pauguram, tajā pašā laikā ar otru roku stimulējot G-punktu un / vai klitora galviņu. Turpiniet, kamēr tas sagādā jums patīkamas izjūtas.

Ņemot vērā G-punkta pretrunīgo vēsturi, nav nekas pārsteidzošs, ka ir veikts ļoti maz pētījumu par sievietes seksuālās baudas tēmu. Tādēļ mēs aptaujājām vairāk kā tūkstots sievietes, uzdodot jautājumus par to, kāda veida ātrumus un spiediena apjomus viņas izvēlas, kad stimulē savu G-punktu. Lūk, kas viņām bija sakāms:

 Attiecībā uz ātrumu:

  • 33% dod priekšroku mainīgiem ātrumiem
  • 30% dod priekšroku pieaugošam ātrumam no lēna uz ātru
  • 19% dod priekšroku vidējam ātrumam
  • 12% dod priekšroku straujam ātrumam
  • 6% dod priekšroku lēnam ātrumam

 Attiecībā uz spiediena pielietošanu G-punkta stimulācijā:

  • 39% dod priekšroku mainīga spiediena izdarīšanai, atkarībā no nuzbudinājuma pakāpes
  • 37% dod priekšroku stingram spiedienam
  • 21% dod priekšroku vidējam spiedienam
  • 3% dod priekšroku vieglam spiedienam

Ko tas viss nozīmē? Pastāv vairāki veidi kā stimulēt savu G-punktu. Ja pirmajos mēģinājumos sanāk piedzīvot vilšanos un nespējat uzreiz atrast īsto veidu, kas sagādā jums patiesu baudu, nesatraucieties, tas bieži vien prasa vairāk laika kā esam iedomājušās un arī pilnīgi iespējams, ka G-punkta stimulācija jums neradīs īpaši baudpilnas izjūtas, kas ir pilnībā normāli.

G-punkta orgasma sasniegšana prasa ne tikai vairāk laika, bet arī tā sagādātās izjūtas ir ilgāk izbaudāmas un citādākas kā klitorālā orgasma radītās. Dažas sievietes ziņo, ka nespēj precīzi noteikt, kad sākas un beidzas G-punkta orgasms, jo baudas sasniegšanas punkts nav tik lokalizēts un precīzi nosakāms, kā sasniedzot klitorālo orgasmu. To drīzākizjūt dziļāk visā ķermenī un izteikti vēdera daļā. 

Apgūstot savu anatomiju un atklājot savas preferences, var palīdzēt jums vieglāk komunicēt ar savu partneri/-iem par to, kas jums sagādā vai nesagādā baudu. Ir svarīgi atcerēties, ka ne katra sieviete uzreiz spēs atrast sev tīkamu un piemērotu G-punkta stimulāciju vai būs spējīga tās laikā sasniegt orgasmu, tas var arī nenotikt. Ja saprotat, ka tieši šis ir jūsu gadījums, turpiniet eksperimentēt un izzināt, jo pastāv arī citi orgasmu veidi, ko var sev vēl atklāt. Orgasms spēj sniegt vairāk kā brīnišķīgas sajūtas vien. Tas, cita starpā, palīdz uzlabot ādas stāvokli, miega kvalitāti un garastāvokli.

Nobeigumā varam secināt, ka G-punkts tiešām pastāv, un daudzām, lai arī ne visām sievietēm, tā stimulācija var radīt diezgan fantastiskus orgasmus. Kā jau minēts iepriekš, ir nepieciešams laiks, lai atrastu savu G-punktu un patīkamāko, kā arī visvairāk baudu sniedzošo ātruma un spiediena apvienojumu tā stimulācijas laikā. Bet galvenais ir turpināt eksperimentēt un nezaudēt ziņkārību. Jūs var pārsteigt tas, cik daudz un dažādus prieka un bauds mirkļus piedzīvosiet.

Facebook
Twitter
Pinterest

Pieraksties mūsu jaunumiem! Sūtīsim tikai reti labas ziņas!

[contact-form-7 id="2790" title="Mailchimp subscribe" element_id="form-inline]

Vairāk

rakstu

Grozs
Scroll to Top